Audi A5 Cabriolet 1.8 TFSI Sport Edition Open Days S-Line
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Audi |
| Model | A5 |
| Variant | Cabriolet 1.8 TFSI Sport Edition Open Days S-Line |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Leeggewicht | 1.630 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | H-317-DP |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 71.738 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 2 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / alcantara |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 13-01-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1798 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 170 Pk |
| Vermogen Kw | 125 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,2 l/100km |
| Verbruik stad | 7,2 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,6 l/100km |
| CO2-emissie | 143 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 200.969 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2002
- Handgeschakeld
- 222.825 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 154.652 km
- Heerhugowaard