BMW X3 30e xDrive
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | X3 |
| Variant | 30e xDrive |
| Modelreeks | 2024 - heden |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 2.040 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | KFP-91-J |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 6.500 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Skai |
| APK Datum | 20-10-2029 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 299 Pk |
| Vermogen Kw | 220 Kw |
| Koppel | 310 Nm |
| CO2-emissie | 23 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 387 - 423 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Afleverpakketten
Standaard afleverpakket
- Wettelijke basis garantie
- Minimaal 3 maanden APK
- Voeistoffen op pijl gezet
Gratis bij aankoop van de auto
Premium afleverpakket
- 12 maanden BOVAG garantie
- 14 dagen omruilgarantie
- RDW voertuigrapport
- Onderhoudsbeurt bij aflevering
- Distributieriem wordt gratis vervangen als vervanging binnen 12 maanden noodzakelijk is
- Op 88 punten gecontroleerd
- Minimaal 12 maanden APK keuring
- Minimaal halve tank brandstof
- Complete reinigingsbehandeling binnen en buiten
- 1 jaar pechhulp in heel Europa
Voor slechts € 895,-
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: BMW
Model: X3
Type: 30e xDrive
Modelcode: G45
Aandrijving
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 50 liter
Actieradius: 91 km
Transmissie
Transmissie: 8 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 670 kg
GVW: 2.710 kg
Afmetingen (LxB): 476 x 192 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Accu: 23 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 15 minuten
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 23 g/km
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Dijkwel Premium afleverpakket (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
14 dagen omruilgarantie
RDW voertuigrapport
Onderhoudsbeurt bij aflevering
Distributieriem wordt gratis vervangen als
vervanging binnen 12 maanden noodzakelijk is
Op 88 punten gecontroleerd
Minimaal 12 maanden APK keuring
Minimaal halve tank brandstof
Complete reinigingsbehandeling binnen en buiten
Auto in de wax gezet
1 jaar pechhulp in geheel Europa
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Carteam Auto Dijkwel is hét autobedrijf voor alle merken! Of u nu een nieuwe auto of een occasion zoekt, wij helpen u graag. Ook voor onderhoud staan wij voor u klaar!
Bel voor meer informatie 0118-488466 (ook Whatsapp) of mail: info@autodijkwel.nl.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Per e-mail of whatsapp kunnen wij op afstand een indicatie afgeven onder voorbehoud van technisch goed en alles functionerend naar behoren. Om het voorstel concreet te maken van het betreffende inruilvoertuig is het wel vereist de auto mee te nemen.
NIEUW: Nu ook Occasion Private Lease! Voor een vast maandbedrag zorgeloos auto rijden. Scherpe tarieven EN inruil / aanbetaling mogelijk!
Financial Lease mogelijk vanaf 4,99%. In voorkomende gevallen jaarcijfers niet nodig. Ook privé mogelijk.
Let op: GELD LENEN KOST GELD!
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Derhalve zijn deze onder voorbehoud. Vertrouw daarom niet alleen op de gegevens in de advertentie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Waar staat deze BMW X3
Carteam Auto Dijkwel
Marie Curieweg 3
4389 WB Vlissingen (Ritthem)
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 90.712 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 106.040 km
- Roelofarendsveen
- Elektrisch/Benzine
- 2015
- Automatisch
- 162.773 km
- Oudkarspel