Citroën C4 Picasso 1.6 THP Intensive/ trekgewicht 1620kg.
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Citroën |
| Model | C4 Picasso |
| Variant | 1.6 THP Intensive/ trekgewicht 1620kg. |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.271 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.620 kg |
Voertuig
| Kenteken | 2-XBL-46 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand |
163.030 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 156 Pk |
| Vermogen Kw | 115 Kw |
| Koppel | 240 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km |
| CO2-emissie | 139 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2016
- Automatisch
- 130.817 km
- Heerhugowaard
- Benzine
- 2010
- Handgeschakeld
- 214.444 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2012
- Automatisch
- 223.707 km
- Roelofarendsveen