Citroën Nemo bestel 1.3 HDiF
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Citroën |
| Model | Nemo |
| Variant | bestel 1.3 HDiF |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 1.065 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 8-VNV-87 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
157.371 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 2 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Basis |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1248 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 75 Pk |
| Vermogen Kw | 55 Kw |
| CO2-emissie | 113 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 104 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Afleverpakketten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties. - Tenaamstelling. - 3 maanden garantie. - Distributie zo nodig.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie); Nieuwe APK
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 96.625 km
- Honselersdijk
- Benzine
- 2019
- Semi-automaat
- 55.876 km
- Honselersdijk