Fiat 500 0.9 TwinAir Lounge I Airco I Pano.dak I 69000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | 500 |
| Variant | 0.9 TwinAir Lounge I Airco I Pano.dak I 69000 km |
| Modelreeks | sep 2010 - jan 2014 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 905 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | 10-SHV-3 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
69.402 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Beige |
| APK Datum | 19-05-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 875 |
| Cilinders | 2 |
| Vermogen Pk | 86 Pk |
| Vermogen Kw | 63 Kw |
| Koppel | 145 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,1 l/100km |
| Verbruik stad | 4,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,7 l/100km |
| CO2-emissie | 95 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Fiat 500 met slechts 69000 km.
Dit is de meeneemprijs.
Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 jaar Bovag Garantie € 6999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Fiat 500
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2013
- Handgeschakeld
- 127.083 km
- Bolsward
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 39.280 km
- Assendelft
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 119.831 km
- Voorschoten