Fiat 500 1.4-16V Lounge |Panoramadak|
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | 500 |
| Variant | 1.4-16V Lounge |Panoramadak| |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 905 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | 95-HLD-2 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand |
119.831 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Beige |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1368 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 101 Pk |
| Vermogen Kw | 74 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,3 l/100km |
| Verbruik stad | 8,2 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,2 l/100km |
| CO2-emissie | 149 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 39.280 km
- Assendelft
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 57.615 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2010
- Handgeschakeld
- 149.804 km
- Oudkarspel