Hyundai i30 Wagon 1.4 / 12mnd garantie
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Hyundai |
| Model | i30 |
| Variant | Wagon 1.4 / 12mnd garantie |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.188 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | H-775-VJ |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 186.752 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1396 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 99 Pk |
| Vermogen Kw | 73 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,1 l/100km |
| Verbruik stad | 7,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,2 l/100km |
| CO2-emissie | 136 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 44.730 km
- Uitgeest
- Elektrisch/Benzine
- 2024
- Handgeschakeld
- 16.819 km
- Vinkel
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 207.480 km
- Liessel