Hyundai TUCSON Hybrid 1.6 T-GDI HEV Premium |360 Cam|
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Hyundai |
| Model | TUCSON Hybrid |
| Variant | 1.6 T-GDI HEV Premium |360 Cam| |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.539 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.650 kg |
Voertuig
| Kenteken | R-989-VB |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand |
112.468 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 180 Pk |
| Vermogen Kw | 132 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,6 l/100km |
| Verbruik stad | 4,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,8 l/100km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2025
- Automatisch
- 25 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 75.273 km
- Vinkel
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 133.685 km
- Heerhugowaard