Kia cee'd Sporty Wagon 1.4 X-tra Airco, Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | cee'd |
| Variant | Sporty Wagon 1.4 X-tra Airco, Trekhaak |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.217 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 48-HLK-4 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand |
265.986 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | 27-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1396 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 109 Pk |
| Vermogen Kw | 80 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,3 l/100km |
| Verbruik stad | 7,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 149 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 140.721 km
- Roelofarendsveen
- Diesel
- 2015
- Handgeschakeld
- 207.124 km
- Roelofarendsveen
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 133.746 km
- Odiliapeel