Kia Niro 1.6 GDi PHEV ExecutiveLine / Camera / Navigatie
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | Niro |
| Variant | 1.6 GDi PHEV ExecutiveLine / Camera / Navigatie |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.494 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | KHP-70-L |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 79.461 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 18-02-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1580 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 105 Pk |
| Vermogen Kw | 77 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 1,4 l/100km |
| CO2-emissie | 29 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Kia
Model: NIRO
Type: 1.6 GDi PHEV ExecutiveLine / Camera / Navigatie
Technische informatie
Vermogen: 77 kW (105 PK)
Vermogen elektromotor(en): 45 kW (61 PK)
Aandrijving
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 49 km
Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 506 kg
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 436 x 181 x 155 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 8 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.3 kW
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,2 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (inbegrepen): Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie - Bovag 12 maanden (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Van een zakenauto verwacht u nou eenmaal wat meer. En deze heeft heel wat beetjes meer! De aandrijving van deze Kia wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Stelt u eisen aan stijl? Dan zal dit lederen interieur u bevallen. Of wilt u liever licht en ruimtelijk gevoel? Dan valt dit elektrisch bediend glazen panorama dak zeker bij u in de smaak. Weet u wat? U krijgt het met deze auto allebei! Dankzij de stoelverwarming, verwarmbare achterbank en het verwarmbare stuur in deze auto, krijgt het begrip rijcomfort een nieuwe betekenis. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het navigatiesysteem. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. U bent in deze Kia ook voorzien van draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en bagage afdekhoes.
Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. In druk verkeer en onoverzichtelijke situaties helpt het accident avoidance system mee om een aanrijding te vermijden. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Bedrijfsinformatie
Wij leveren de auto met een geldige APK keuring.
Uiteraard behoren nieuwe APK, garantie, inruil en afleveringspakketten tot de mogelijkheden.
ME Automotive biedt u een garantie pakket aan voor 595,- Euro.
-Nieuwe APK keuring.
-Onderhoudsbeurt conform het
onderhoudsschema.
-12 Maanden Bovag-Garantie.
-Jaar Mobiliteitsservice / Pechhulp.
-Gewassen en schoongemaakte auto.
Wilt u graag een inruil voorstel van u in te ruilen auto, vragen wij graag of u informatie en wat foto´s kan sturen
per mail naar info@meautomotive.nl of via een bericht naar 06-25343048.
Zo kunnen wij voor u een inruil voorstel maken.
Al onze occasions zijn NAP gecontroleerd en alvorens verkoop volledig geïnspecteerd waardoor kwaliteit wordt gewaarborgd.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
U bent van harte welkom! Om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw bezoek contact met ons op te nemen.
Graag tot ziens bij ME Automotive
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Waar staat deze Kia Niro
Carteam ME Automotive
Lindenlaan 32
2172AJ Sassenheim
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 86.995 km
- Odiliapeel
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 92.234 km
- Grootebroek
- Elektrisch/Benzine
- 2019
- Automatisch
- 129.790 km
- Odiliapeel