Kia XCeed 1.0 T-GDi DynamicLine eco
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | XCeed |
| Variant | 1.0 T-GDi DynamicLine eco |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.232 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | J-996-JJ |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand |
70.200 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 998 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 120 Pk |
| Vermogen Kw | 88 Kw |
| Koppel | 172 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,1 l/100km |
| CO2-emissie | 129 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2019
- Automatisch
- 129.790 km
- Odiliapeel
- Elektrisch/Benzine
- 2019
- Automatisch
- 121.789 km
- Odiliapeel
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 63.662 km
- Sassenheim