Mazda 3 1.6 | Airco | Trekhaak | Netjes |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mazda |
| Model | 3 |
| Variant | 1.6 | Airco | Trekhaak | Netjes | |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 30-ZB-VZ |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
121.244 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| APK Datum | 27-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 105 Pk |
| Vermogen Kw | 77 Kw |
| Koppel | 145 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,9 l/100km |
| CO2-emissie | 162 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Mazda
Model: 3
Type: 1.6 | Airco | Trekhaak | Netjes |
Modelcode: I
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 560 kg
GVW: 1.710 kg
Hoogte: 1465 cm
Wielbasis: 264 cm
Staat
Schade: schadevrij
Overige informatie
originalType: 1.6 S-VT Sense Executive
Mazda 3 1.6 | Airco | Trekhaak | Netjes |
- Kenteken: 30-ZB-VZ
- Merk: Mazda
- Model: 3
- APK tot: 27-10-2026
- Tellerstand: 121244 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z6
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1150 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1465 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Bijzondere opties & accessoires
- Airco automatisch
- Elektrische ramen voor en achter
- Trekhaak
- Boordcomputer
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Deze Mazda 3 1.6 uit 2008 is een nette en praktische sedan met een betrouwbare 1.6 benzinemotor. De 105 pk sterke motor in combinatie met de handgeschakelde transmissie zorgt voor eenvoudig en degelijk rijgedrag. Met vijf zitplaatsen en een ruime kofferbak is deze Mazda geschikt voor dagelijks gebruik en langere ritten.
De auto is voorzien van fijne opties zoals automatische airco, elektrische ramen voor en achter en een trekhaak. Met een maximaal trekgewicht van 1.200 kg is deze Mazda 3 ook praktisch inzetbaar voor bijvoorbeeld een aanhanger of fietsendrager.
Deze Mazda is bij binnenkomst volledig nagekeken door ons team. Omdat wij 100% vertrouwen hebben in onze werkwijze, leveren wij de auto inclusief het afleverpakket STANDAARD.
Met andere woorden: voor de getoonde prijs kunt u weg rijden in deze nette en praktische Mazda 3 met een kilometerstand van 121.244 km en een geldige APK tot 27-10-2026. Wilt u een afleverbeurt of garantie? Kies dan voor het afleverpakket COMFORT of PREMIUM.
Heeft u echt interesse in deze Mazda 3?
Kom deze dan gewoon in het echt bekijken. Dit doet u door een afspraak te maken via de telefoon 033-8795173 of via de e-mail
verkoop@jouwautobedrijf.nl.
JE WEET DAT JE HET WIL!
Bekijk meer auto’s op jouwautobedrijf.nl en jouwautobedrijfexclusief.nl.
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 08:00 – 17:00
En op zaterdag van 9:00 tot 12:30!
JOUW AUTOBEDRIJF
JOUW AUTOBEDRIJF is het universele autobedrijf waar u welkom bent met alle auto's. Door onze passie voor Porsche hebben wij ons jaren geleden gespecialiseerd in de Porsche Boxster met boxsteronderhoud.nl. Later kwamen daar ook de andere modellen van Porsche bij.
Een aankoopkeuring of aankoopbegeleiding werd steeds vaker aan ons gevraagd. Omdat bijna elke klant die bij ons kwam aangaf dat ze liever de auto bij ons wilden kopen, hebben wij hier gehoor aan gegeven. Eerst alleen op aanvraag, maar daarna ook met een eigen voorraad die u kunt zien op www.jouwautobedrijfexclusief.nl.
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Derhalve zijn deze onder voorbehoud. Vertrouw daarom niet alleen op de gegevens in de advertentie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Afleverpakketten:
STANDAARD € 0,00
- Minimaal 6 maanden geldige APK
- BOVAG 40-puntencheck
- 12 maanden wettelijke garantie
- Nieuwe APK
- BOVAG afleverbeurt
- 12 maanden wettelijke garantie
- Gegarandeerd 6 maanden of 6.000 Km onderhoudsvrij rijden
- Nieuwe APK
- BOVAG afleverbeurt
- Gegarandeerd 12 maanden of 10.000 Km onderhoudsvrij rijden
- 12 maanden BOVAG of Autotrust garantie
JOUW AUTOBEDRIJF B.V.
Edisonstraat 11
3861 NE Nijkerk
033-8795173
info@jouwautobedrijf.nl
www.jouwautobedrijf.nl
Waar staat deze Mazda 3
Carteam JOUW AUTOBEDRIJF
Edisonstraat 11
3861NE Nijkerk
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 59.241 km
- Uithoorn
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 61.640 km
- Hauwert
- Benzine
- 2005
- Automatisch
- 219.978 km
- Roelofarendsveen