Mercedes-Benz A-Klasse 180 Star Edition | Keyless | Pano | Sfeer | Camera | Stoel verwarming |
Bekijk RDW-VoertuigrapportSpecificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A-Klasse |
| Variant | 180 Star Edition | Keyless | Pano | Sfeer | Camera | Stoel verwarming | |
| Modelreeks | 2022 - heden |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.340 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
Voertuig
| Kenteken | JJF-99-S |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 8.742 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Mountain gray - metallic finish (787U) |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Fabric/ imitation leather/ microfiber - Black/ anthracite (651A) |
| APK Datum | 07-10-2028 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1332 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 136 Pk |
| Vermogen Kw | 100 Kw |
| Koppel | 230 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km |
| CO2-emissie | 138 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Beschrijvingen
Algemene informatie
Merk: Mercedes-Benz
Model: A-klasse
Type: 180 Star Edition
Modelcode: WV177
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 43 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 580 kg
GVW: 1.920 kg
Wielbasis: 273 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 138 g/km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Financiering