Mercedes-Benz A-Klasse 250 e Business Solution AMG Limited |Pano|Night|Sfeer|
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A-Klasse |
| Variant | 250 e Business Solution AMG Limited |Pano|Night|Sfeer| |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
Voertuig
| Kenteken | K-078-XP |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand |
129.581 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Half leder / alcantara |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 31-03-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1332 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 161 Pk |
| Vermogen Kw | 118 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 1,0 l/100km |
| CO2-emissie | 31 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 46.696 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 167.341 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2016
- Automatisch
- 109.772 km
- De Goorn