Mercedes-Benz C-Klasse Coupé AMG 63 S Mercedes-Benz C-klasse Coupé 63 S AMG
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C-Klasse |
| Variant | Coupé AMG 63 S Mercedes-Benz C-klasse Coupé 63 S AMG |
| Modelreeks | 2015 - 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Coupé |
| Leeggewicht | 1.700 kg |
Voertuig
| Kenteken | ZH-615-L |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 72.621 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 2 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | OBSIDIAN BLACK (197U) |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | FABRIC/IMIT. LEATHER/MICROFIBRE - BLACK/ANTHRACITE (621A) |
| APK Datum | 06-04-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 3982 |
| Cilinders | 8 |
| Vermogen Pk | 560 Pk |
| Vermogen Kw | 412 Kw |
| Koppel | 800 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 8,6 l/100km |
| Verbruik stad | 11,4 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,9 l/100km |
| CO2-emissie | 200 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 307 - 335 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 233.673 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2009
- Automatisch
- 279.308 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2011
- Automatisch
- 118.665 km
- Heerhugowaard