Mercedes-Benz CLK Cabrio 320 Avantgarde Verkocht
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | CLK |
| Variant | Cabrio 320 Avantgarde Verkocht |
| Modelreeks | aug 1999 - feb 2003 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Leeggewicht | 1.595 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | 39-JG-JG |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 105.855 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 2 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| APK Datum | 19-05-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 3199 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 218 Pk |
| Vermogen Kw | 160 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 11,1 l/100km |
| Verbruik stad | 16,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 8,0 l/100km |
| CO2-emissie | 266 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Bijzonder nette, origineel Nederlands geleverde, Mercedes-Benz CLK 320 Cabriolet Avantgarde.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz CLK
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Andere occasions
- Benzine
- 2002
- Automatisch
- 151.920 km
- Vlissingen (Ritthem)
- Benzine
- 2001
- Automatisch
- 117.898 km
- Heerhugowaard
- Benzine
- 2002
- Automatisch
- 135.148 km
- Alphen aan den Rijn