Mitsubishi Colt 1.5 Intense/trekhaak/lage KM stand
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Colt |
| Variant | 1.5 Intense/trekhaak/lage KM stand |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 965 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 21-KNX-6 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand |
108.151 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | 14-03-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1499 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 109 Pk |
| Vermogen Kw | 80 Kw |
| Koppel | 145 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,2 l/100km |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,1 l/100km |
| CO2-emissie | 148 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Mitsubishi
Model: Colt
Type: 1.5 Intense/trekhaak/lage KM stand
Modelcode: VI
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 505 kg
GVW: 1.470 kg
Hoogte: 1550 cm
Wielbasis: 250 cm
Staat
Schade: schadevrij
Overige informatie
originalType: 1.5 Intense
Nette Mitsubishi Colt, goede staat en weinig gereden.
Mitsubishi Colt 1.5 Intense/trekhaak/lage KM stand
- Kenteken: 21-KNX-6
- Merk: Mitsubishi
- Model: Colt
- APK tot: 14-03-2027
- Tellerstand: 108151 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1499 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 135950
- Vermogen: 80 kW / 109pk
- Ledig gewicht: 965 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 394 cm
- Hoogte: 1550 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Achterbank neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overgenomen van een klant wegens overcompleet (stoppen met werken)
Auto verkeert in prima staat, sinds de laatste grote beurt in 2025 nog geen 4000 km gereden.
Met afneembare trekhaak en de sterkere 1,5 motor. Topwagen waar u nog veel plezier aan zult beleven.
BJ Autoservice
Weg over de Bisschop 10a
1934 CS Egmond aan den hoef
0651610648
info@bjautoservice.nl
bjautoservice.nl/
Waar staat deze Mitsubishi Colt
Carteam BJ Autoservice
Weg over de Bisschop 10a
1934 CS Egmond aan den Hoef
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2023
- Automatisch
- 40.116 km
- Uitgeest
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 209.264 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 74.452 km
- Zaandam