Mitsubishi Outlander 2.4 PHEV Instyle I Aut. I Leder I Schuifdak I Camera I Navi I Carplay
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Outlander |
| Variant | 2.4 PHEV Instyle I Aut. I Leder I Schuifdak I Camera I Navi I Carplay |
| Modelreeks | sep 2018 - dec 2021 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.855 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | XL-045-V |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
157.159 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | 18-06-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 2360 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 224 Pk |
| Vermogen Kw | 165 Kw |
| Koppel | 211 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 2,0 l/100km |
| CO2-emissie | 46 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 360 - 394 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Mitsubishi Outlander 2.4 PHEV Instyle.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 jaar Bovag garantie € 18999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mitsubishi Outlander
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2014
- Automatisch
- 292.952 km
- Roelofarendsveen
- Elektrisch/Benzine
- 2017
- Automatisch
- 132.207 km
- Heerhugowaard
- Elektrisch/Benzine
- 2013
- Automatisch
- 195.853 km
- Heerhugowaard