Opel Astra 1.2 Business Edition | Carplay | Cruise | Trekhaak |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Astra |
| Variant | 1.2 Business Edition | Carplay | Cruise | Trekhaak | |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.180 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.220 kg |
Voertuig
| Kenteken | K-733-VV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand |
83.715 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| APK Datum | 24-03-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 110 Pk |
| Vermogen Kw | 81 Kw |
| Koppel | 195 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,3 l/100km |
| CO2-emissie | 99 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Opel
Model: Astra
Type: 1.2 Business Edition | Carplay | Cruise | Trekhaak |
Modelcode: K
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 625 kg
GVW: 1.805 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 181 x 1485 cm
Wielbasis: 266 cm
Staat
Schade: schadevrij
Overige informatie
originalType: 1.2 Business Edition
Opel Astra 1.2 Business Edition | Carplay | Cruise | Trekhaak |
- Kenteken: K-733-VV
- Merk: Opel
- Model: Astra
- APK tot: 24-03-2027
- Tellerstand: 83715 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: LIH
- Vermogen: 81 kW / 110pk
- Ledig gewicht: 1180 kg
- Max. trekgewicht: 1220 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.3 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 437 cm
- Breedte: 181 cm
- Hoogte: 1485 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control
- Parkeersensor achter
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Warmtewerend glas
- Audio installatie
- DAB
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Start/stop systeem
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Deze Opel Astra 1.2 Business Edition uit 2021 is een moderne, zuinige en strak gelijnde hatchback die uitblinkt in veelzijdigheid. De 110 pk sterke benzinemotor in combinatie met de handgeschakelde versnellingsbak zorgt voor een sportief en efficiënt rijgedrag, met een verbruik van slechts 4.3 liter op 100 kilometer. Met zijn trekgewicht van 1.220 kg, lage motorrijtuigenbelasting en Euro 6 uitstootnorm is deze Astra ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als langere ritten.
De auto is voorzien van fijne extra's zoals airco, Apple CarPlay/Android Auto, cruise control en een parkeersensor achter. Dit maakt elke rit net even makkelijker, veiliger en comfortabeler, zowel in de stad als op de snelweg.
Deze Opel is bij binnenkomst volledig nagekeken door ons team. Omdat wij 100% vertrouwen hebben in onze werkwijze, leveren wij de auto inclusief het afleverpakket STANDAARD.
Met andere woorden: voor de getoonde prijs kunt u wegrijden in deze moderne, zuinige en netjes uitgeruste Opel Astra met een kilometerstand van 83.715 km en een geldige APK tot 24-03-2027. Wilt u een afleverbeurt of garantie? Kies dan voor het afleverpakket COMFORT of PREMIUM.
Heeft u echt interesse in deze Opel Astra? Kom deze dan gewoon in het echt bekijken. Dit doet u door een afspraak te maken via de telefoon 033-8795173 of via de e-mail verkoop@jouwautobedrijf.nl.
JE WEET DAT JE HET WIL!
Bekijk meer auto's op jouwautobedrijf.nl en jouwautobedrijfexclusief.nl.
Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 08:00 – 17:00
En op zaterdag van 9:00 tot 12:30!
JOUW AUTOBEDRIJF JOUW AUTOBEDRIJF is het universele autobedrijf waar u welkom bent met alle auto's. Door onze passie voor Porsche hebben wij ons jaren geleden gespecialiseerd in de Porsche Boxster met boxsteronderhoud.nl. Later kwamen daar ook de andere modellen van Porsche bij.
Een aankoopkeuring of aankoopbegeleiding werd steeds vaker aan ons gevraagd. Omdat bijna elke klant die bij ons kwam aangaf dat ze liever de auto bij ons wilden kopen, hebben wij hier gehoor aan gegeven. Eerst alleen op aanvraag, maar daarna ook met een eigen voorraad die u kunt zien op www.jouwautobedrijfexclusief.nl.
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Derhalve zijn deze onder voorbehoud. Vertrouw daarom niet alleen op de gegevens in de advertentie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Afleverpakketten:
STANDAARD € 0,00
- Minimaal 6 maanden geldige APK
- BOVAG 40-puntencheck
- 12 maanden wettelijke garantie
- Nieuwe APK
- BOVAG afleverbeurt
- 12 maanden wettelijke garantie
- Gegarandeerd 6 maanden of 6.000 Km onderhoudsvrij rijden
- Nieuwe APK
- BOVAG afleverbeurt
- Gegarandeerd 12 maanden of 10.000 Km onderhoudsvrij rijden
- 12 maanden BOVAG of Autotrust garantie
JOUW AUTOBEDRIJF B.V.
Edisonstraat 11
3861 NE Nijkerk
033-8795173
info@jouwautobedrijf.nl
www.jouwautobedrijf.nl
Waar staat deze Opel Astra
Carteam JOUW AUTOBEDRIJF
Edisonstraat 11
3861NE Nijkerk
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 95.411 km
- Grootebroek
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 34.182 km
- Grootebroek
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 144.573 km
- Heerhugowaard