Opel Astra Sports Tourer 1.2 Blitz Edition **VERKOCHT**
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Astra |
| Variant | Sports Tourer 1.2 Blitz Edition **VERKOCHT** |
| Modelreeks | 2019 - 2021 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.255 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | S-150-HP |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 95.411 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Mineral black (GB9) |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Black (4AA) |
| APK Datum | 03-04-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 110 Pk |
| Vermogen Kw | 81 Kw |
| Koppel | 195 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,5 l/100km |
| CO2-emissie | 124 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Opel
Model: Astra Sports Tourer
Type: 1.2 Blitz Edition
Aandrijving
Tankinhoud: 48 liter
Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 615 kg
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxB): 470 x 181 cm
Wielbasis: 266 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 124 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Opel Astra Sports Tourer heeft 95411 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2021. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Een goede zithouding is essentieel voor een fitte rit. Daarom is deze auto uitgerust met comfortstoelen. Beknibbelen op comfort is er niet bij met deze Opel Astra Sports Tourer. Hij is zelfs voorzien van een verwarmd stuurwiel! Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas en verstelbare lendensteunen.
Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Met de audiobediening op het stuur bedient u het audiosysteem zonder uw ogen van de weg te halen. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van DAB ontvangst, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Opel Astra Sports Tourer heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Kenteken: S-150-HP
Km stand: 95411
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Opel Astra
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 119.963 km
- Liessel
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 207.480 km
- Liessel
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 226.480 km
- Liessel