Opel Corsa 1.2-16V Enjoy Airco, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Corsa |
| Variant | 1.2-16V Enjoy Airco, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.059 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
Voertuig
| Kenteken | 36-GFS-2 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
242.226 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | 17-06-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1229 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 80 Pk |
| Vermogen Kw | 59 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,8 l/100km |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 139 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 245.707 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 151.510 km
- Heerhugowaard