Opel Grandland 1.6 Turbo Plug-In Hybrid GS | Trekhaak! | 360 camera | Blind spot |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Grandland |
| Variant | 1.6 Turbo Plug-In Hybrid GS | Trekhaak! | 360 camera | Blind spot | |
| Modelreeks | 2021 - 2024 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.707 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
Voertuig
| Kenteken | 006194 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 111.068 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Alcantara |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 03-04-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 224 Pk |
| Vermogen Kw | 165 Kw |
| Koppel | 300 Nm |
| CO2-emissie | 28 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 307 - 335 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Opel
Model: Grandland
Type: 1.6 Turbo Plug-In Hybrid GS
Referentienummer: 006194
Aandrijving
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 55 km
Transmissie
Transmissie: 8 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 19
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu laadtijd: 3 uur en 45 minuten
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 28 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Basiskleur: wit / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Opel Grandland. Het is een auto uit 2023, op de teller staat een kilometerstand van 111068. Deze Opel Grandland is vanwege de hybride motor een echte slimmerd. Want u rijdt zowel op brandstof als elektrisch. En dat scheelt in de kosten! Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De comfortstoelen van deze Opel Grandland staan bekend om hun goede zithouding. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Comfortabel houvast krijgt u van het verwarmd stuurwiel. De koplampen met matrix LED-verlichting zijn het hoogst haalbare op het gebied van autoverlichting. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Uw rit wordt comfortabel en veilig gemaakt door het digitale dashboard dat alles projecteert wat u wenst in de digitale wereld van mobiliteit. De functie van deze 360 graden camera is vooral nuttig in smalle straatjes waar het zicht beperkt is. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. Ook full map navigatiesysteem, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel zijn aan boord.
Het rijden met deze Opel wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. In deze Opel vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Km stand: 111608
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Opel. Belt u ons snel?
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Opel Grandland
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2022
- Handgeschakeld
- 15.512 km
- Assendelft
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 105.984 km
- Liessel
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 76.339 km
- Liessel