Opel Vivaro bestel 1.6 CDTI L1H1 DC Edition EcoFlex
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Vivaro |
| Variant | bestel 1.6 CDTI L1H1 DC Edition EcoFlex |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 1.658 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | VX-839-X |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand |
187.800 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 3 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | 10-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 120 Pk |
| Vermogen Kw | 88 Kw |
| CO2-emissie | 155 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 156 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Opel
Model: Vivaro bestel
Type: 1.6 CDTI L1H1 DC Edition EcoFlex
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelcode: B
Prestaties
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.102 kg
GVW: 2.760 kg
Afmetingen (LxB): 500 x 196 cm
Wielbasis: 310 cm
Staat
Schade: schadevrij
Financiële informatie
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW
Overige informatie
originalType: 1.6 CDTI L1H1 DC Edition EcoFlex
Nette goed rijdende Vivaro BTW auto, prijs is ex BTW
Opel Vivaro bestel 1.6 CDTI L1H1 DC Edition EcoFlex
- Kenteken: VX-839-X
- Merk: Opel
- Model: Vivaro bestel
- APK tot: 10-10-2026
- Tellerstand: 187800 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: R9M D4
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1658 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 5.9 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 500 cm
- Breedte: 196 cm
- Laadruimte hoogte: 139 cm
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Comfort pakket
- Achteruitrijcamera
- Dimlichten automatisch
- Parkeersensor achter
- Regensensor
- Cruise control
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Trekhaak
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zijschuifdeur rechts
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Start/stop systeem
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
In deze bus is recent een andere motor gekomen (75000km minder dan de auto) met nieuw vliegwiel en koppelingset.
Alles doet het goed aan de auto, prima bus
BJ Autoservice
Weg over de Bisschop 10a
1934 CS Egmond aan den hoef
0651610648
info@bjautoservice.nl
bjautoservice.nl/
Waar staat deze Opel Vivaro
Carteam BJ Autoservice
Weg over de Bisschop 10a
1934 CS Egmond aan den Hoef
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2020
- Handgeschakeld
- 74.900 km
- De Goorn
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 96.625 km
- Honselersdijk
- Benzine
- 2019
- Semi-automaat
- 55.876 km
- Honselersdijk