Opel Zafira 1.6 Business 7persoons!! APK TOT 01-05-2027!!!
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Zafira |
| Variant | 1.6 Business 7persoons!! APK TOT 01-05-2027!!! |
| Modelreeks | jan 2008 - jul 2009 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.405 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 84-ZS-JT |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
236.374 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 7 |
| Kleur | Blauw |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donker grijs |
| APK Datum | 01-05-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Koppel | 155 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 7,1 l/100km |
| Verbruik stad | 9,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,8 l/100km |
| CO2-emissie | 169 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Opel
Model: Zafira
Type: 1.6 Business 7persoons!! APK TOT 01-05-2027!!!
Modelcode: B
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 58 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,2 s
Topsnelheid: 177 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 685 kg
GVW: 2.090 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 180 x 167 cm
Wielbasis: 270 cm
Historie
Aantal eigenaren: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Zo mee!!
Waar staat deze Opel Zafira
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 211.329 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 264.153 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2003
- Handgeschakeld
- 137.230 km
- Heerhugowaard