Peugeot 1007 1.6-16V Sporty|Airco|Automaat|APK mei'27
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 1007 |
| Variant | 1.6-16V Sporty|Airco|Automaat|APK mei'27 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.191 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.137 kg |
Voertuig
| Kenteken | 91-RL-TJ |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand |
115.437 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1587 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 109 Pk |
| Vermogen Kw | 80 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,6 l/100km |
| Verbruik stad | 8,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 156 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2006
- Handgeschakeld
- 157.477 km
- Hauwert