Peugeot 2008 1.2 PureTech Blue Lease Active Navi Cruise Climat Motor en koppeling op 75000 km vervangen
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 2008 |
| Variant | 1.2 PureTech Blue Lease Active Navi Cruise Climat Motor en koppeling op 75000 km vervangen |
| Modelreeks | okt 2019 - aug 2021 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.167 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 633 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | JVS-64-F |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 109.432 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | 10-03-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 131 Pk |
| Vermogen Kw | 96 Kw |
| Koppel | 230 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,5 l/100km |
| CO2-emissie | 124 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2025
- Automatisch
- 13.663 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 96.384 km
- Heemskerk
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 24.682 km
- Assendelft