Peugeot 206 + 1.4 XS ** RIJKLAARPRIJS **
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 206 |
| Variant | + 1.4 XS ** RIJKLAARPRIJS ** |
| Modelreeks | 2009 - 2012 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 927 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.178 kg |
Voertuig
| Kenteken | 03-KKS-3 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand |
75.030 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | BANQUISE WHITE PAINT (EWP) |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | - |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1360 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 75 Pk |
| Vermogen Kw | 55 Kw |
| Koppel | 120 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,3 l/100km |
| Verbruik stad | 8,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,8 l/100km |
| CO2-emissie | 149 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Peugeot
Model: 206 +
Type: 1.4 XS
Typenummer: T1KT0CT06
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 15,0 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 494 kg
GVW: 1.421 kg
Lengte: 387 cm
Wielbasis: 244 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 149 g/km
Garantie
Garantie: Budgetlabel garantie 3 maanden
Garantie: 3 maanden
Garantie: 5.000 km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Bijzonder nette en leuke Peugeot 206+ met airco en NAP km-stand, distributie met waterpomp vorig jaar gedaan. Boekjes aanwezig.
BUDGET OCCASION!
Onze BUDGET occasions worden rijklaar aangeboden en afgeleverd met 3 maanden garantie op motor & bak, service-check voor aflevering, minimaal 6 maanden APK, netjes schoon van binnen en van buiten en minimaal een 1/4 tank brandstof. Er komen dus GEEN extra kosten bij.
Even voorstellen…
Hans Fatels & Ted van Beek. In 2016 hebben wij een doorstart gemaakt met Autobedrijf Iglesias, toen al 26 jaar een begrip aan de Rijksstraatweg in Heemskerk. Ted is al ruim 18 jaar betrokken en Hans werkt al sinds zijn vijftiende in dit mooie autobedrijf. Sinds december 2018 staat onze eigen naam op de gevel: Fatels & Van Beek. Met een nieuwe naam en dezelfde service zetten we voort waar we altijd goed in zijn geweest: Een persoonlijk, vakkundig, servicegericht autobedrijf voor alle merken. Samen met onze ervaren monteurs staan we iedere dag voor u klaar.
Graag tot ziens!
Hartelijke groet,
Hans Fatels & Ted van Beek
Waar staat deze Peugeot 206
Carteam Fatels & Van Beek
Rijksstraatweg 23a
1969LB Heemskerk
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 171.527 km
- Alphen aan den Rijn
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 128.512 km
- Grootebroek