Peugeot 208 NIEUWE DISTRIBUTIE 1.2 PureTech Active | CarPlay | Airco | Cruise
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 208 |
| Variant | NIEUWE DISTRIBUTIE 1.2 PureTech Active | CarPlay | Airco | Cruise |
| Modelreeks | jul 2019 - sep 2023 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 955 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
Voertuig
| Kenteken | S-821-FD |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand |
68.797 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 75 Pk |
| Vermogen Kw | 55 Kw |
| CO2-emissie | 98 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 114 - 125 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Peugeot
Model: 208 NIEUWE DISTRIBUTIE
Type: 1.2 PureTech Active | CarPlay | Airco | Cruise
Referentienummer: 730
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (€ 599): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; *Kleine onderhoudsbeurt. *Nieuwe APK. *Complete schoonmaak binnen+buitenkant. *Indien nodig/ van toepassing een nieuwe distributie-riem.; Nieuwe APK; Half volle tank brandstof
- Afleverpakket 2 (€ 799): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; *Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecifiaties + overig vereist onderhoud van de auto. *Nieuwe APK. *Pechhulppas heel Nederland en Europa. *Complete schoonmaak binnen+buitenkant. *Airco service. *Vvervangen van ruitenwissers. *Indien nodig/ van toepassing een nieuwe distributie-riem; Nieuwe APK; Half volle tank brandstof
Auto krijgt bij aflevering een nieuwe distributiesnaar!
Het is een auto die er nog jaren tegenaan kan, deze Peugeot 208 die 68797 kilometer op de teller heeft staan. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer.
Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem met dab-radio. Want in deze Peugeot bedient u het vanaf het stuurwiel. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 208 samen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, Abs - anti blokkeer systeem met brake assistant en bandenspanningcontrolesysteem.
De auto word afgeleverd met een nieuwe distributiesnaar!
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Peugeot te reserveren.
De kilometerstand is NAP- gecontroleerd. Carteam Autoservice Ronald Groot is al 7 jaar een vertrouwd adres in De Rijp en omgeving (Voorheen 39 jaar Carteam Autoservice Leo Borst)
Het adres voor alle merken nieuwe of gebruikte auto's. Alles draait bij ons om tevredenheid! Ga voor meer foto's en voor een taxatie van uw auto naar www.ronaldgroot.com
* Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing *
Carteam Autoservice Ronald Groot
De volger 8
1483 GA De Rijp
Telefoon: 0299-674199
Mobiel: 06-18475382
Email: ronald.groot@ronaldgroot.com
Website: www.ronaldgroot.com
Waar staat deze Peugeot 208
Carteam Autoservice Ronald Groot
De Volger 8
1483 GA De Rijp
Afleverpakketten
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; *Kleine onderhoudsbeurt. *Nieuwe APK. *Complete schoonmaak binnen+buitenkant. *Indien nodig/ van toepassing een nieuwe distributie-riem.; Nieuwe APK; Half volle tank brandstof
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 113.600 km
- Heerhugowaard
- Benzine
- 2022
- Handgeschakeld
- 65.473 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 171.527 km
- Alphen aan den Rijn