Peugeot 308 SW 1.6 VTi Access Climat Cruise Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 308 |
| Variant | SW 1.6 VTi Access Climat Cruise Trekhaak |
| Modelreeks | apr 2011 - jan 2014 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.295 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | 41-SXK-7 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand |
262.656 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | 04-12-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 120 Pk |
| Vermogen Kw | 88 Kw |
| Koppel | 160 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,4 l/100km |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,9 l/100km |
| CO2-emissie | 147 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 192 - 211 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2016
- Handgeschakeld
- 75.412 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 102.702 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2016
- Handgeschakeld
- 169.835 km
- Roelofarendsveen