Renault Captur 1.2 TCe Dynamique Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Captur |
| Variant | 1.2 TCe Dynamique Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.155 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | ZV-256-J |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 95.057 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donkergrijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 120 Pk |
| Vermogen Kw | 88 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,4 l/100km |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 125 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Renault
Model: Captur
Type: 1.2 TCe Dynamique Automaat / BOVAG RIJKLAARPRIJS
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R17
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 571 kg
GVW: 1.726 kg
Afmetingen (LxBxH): 412 x 178 x 157 cm
Wielbasis: 261 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Waar staat deze Renault Captur
Carteam Rovee Veenis
Dorpsstraat 1001
1566 JD Assendelft
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 53.884 km
- Assendelft
- Elektrisch/Benzine
- 2022
- Automatisch
- 61.080 km
- Ritthem
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 113.795 km
- Oudkarspel