Renault Clio 1.0 SCe | Navigatie | Carplay | Goed onderhouden! |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Clio |
| Variant | 1.0 SCe | Navigatie | Carplay | Goed onderhouden! | |
| Modelreeks | 2019 - 2023 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.017 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
Voertuig
| Kenteken | JTJ-26-X |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 37.429 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | ICE WHITE BC (OV369) |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | 30-09-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 72 Pk |
| Vermogen Kw | 53 Kw |
| Koppel | 95 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| CO2-emissie | 121 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Renault
Model: Clio
Type: 1.0 SCe
Aandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Transmissie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 16,2 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 556 kg
GVW: 1.573 kg
Afmetingen (LxB): 405 x 173 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 121 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Klein? Wij zeggen liever slim en compact. Intelligente indeling, handige afmetingen en niet-te-geloven voordelig in gebruik en onderhoud. Noem dat maar klein! Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2020 komt; hij heeft slechts 37429 kilometer afgelegd. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze Renault horen onder meer LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Alle audiofuncties zitten onder uw vingertoppen door de audiobediening op het stuur. De cruise control geeft elke flitser het nakijken. Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Kenteken: JTJ-26-X
Km stand: 37429
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Renault Clio
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 26.579 km
- Ritthem
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 233.011 km
- Liessel
- Elektrisch/Benzine
- 2022
- Automatisch
- 56.592 km
- Ritthem