Renault Clio TCe 90 Dynamique
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Clio |
| Variant | TCe 90 Dynamique |
| Modelreeks | 2012 - 2016 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 984 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 7-ZKG-99 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand |
29.388 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rouge Flamme NNP |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Antraciet stof |
| APK Datum | 29-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 898 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 90 Pk |
| Vermogen Kw | 66 Kw |
| Koppel | 135 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,2 l/100km |
| Verbruik stad | 5,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,6 l/100km |
| CO2-emissie | 95 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Afleverpakketten
Standaard afleverpakket
- Wettelijke basis garantie
- Minimaal 3 maanden APK
- Voeistoffen op pijl gezet
Gratis bij aankoop van de auto
Premium afleverpakket
- 12 maanden BOVAG garantie
- 14 dagen omruilgarantie
- RDW voertuigrapport
- Onderhoudsbeurt bij aflevering
- Distributieriem wordt gratis vervangen als vervanging binnen 12 maanden noodzakelijk is
- Op 88 punten gecontroleerd
- Minimaal 12 maanden APK keuring
- Minimaal halve tank brandstof
- Complete reinigingsbehandeling binnen en buiten
- 1 jaar pechhulp in heel Europa
Voor slechts € 895,-
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Renault
Model: Clio
Type: TCe 90 Dynamique
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 40 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 604 kg
GVW: 1.588 kg
Lengte: 406 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 95 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Minimaal 3 maanden APK
- Vloeistoffen op peil gezet
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie - Dijkwel Premium afleverpakket (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
14 dagen omruilgarantie
RDW voertuigrapport
Onderhoudsbeurt bij aflevering
Distributieriem wordt gratis vervangen als
vervanging binnen 12 maanden noodzakelijk is
Op 88 punten gecontroleerd
Minimaal 12 maanden APK keuring
Minimaal halve tank brandstof
Complete reinigingsbehandeling binnen en buiten
Auto in de wax gezet
1 jaar pechhulp in geheel Europa
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Auto Dijkwel is uw vertrouwde officiële Renault en Dacia adres voor Walcheren sinds 1979.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur en kilometerstand. Per e-mail of whatsapp kunnen wij op afstand een indicatie afgeven onder voorbehoud van technisch goed en alles functionerend naar behoren. Om het voorstel concreet te maken van het betreffende inruilvoertuig is het wel vereist de auto mee te nemen.
NIEUW: Nu ook Occasion Private Lease! Voor een vast maandbedrag zorgeloos auto rijden. Scherpe tarieven EN inruil / aanbetaling mogelijk!
Financial Lease mogelijk vanaf 4,99%. In voorkomende gevallen jaarcijfers niet nodig. Ook privé mogelijk.
Let op: GELD LENEN KOST GELD!
(Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Derhalve zijn deze onder voorbehoud. Vertrouw daarom niet alleen op de gegevens in de advertentie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden)
Waar staat deze Renault Clio
Carteam Auto Dijkwel
Marie Curieweg 3
4389 WB Vlissingen (Ritthem)
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 26.579 km
- Ritthem
- Elektrisch/Benzine
- 2022
- Automatisch
- 56.592 km
- Ritthem
- Benzine
- 2021
- Handgeschakeld
- 52.083 km
- Oudkarspel