Renault Grand Scénic 1.2 TCe Intens 7p. Panorama dak / Trekhaak / Camera / Keyles
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Grand Scénic |
| Variant | 1.2 TCe Intens 7p. Panorama dak / Trekhaak / Camera / Keyles |
| Modelreeks | sep 2016 - dec 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.460 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.850 kg |
Voertuig
| Kenteken | KBG-34-X |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 119.995 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 7 |
| Kleur | Bruin |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1198 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 132 Pk |
| Vermogen Kw | 97 Kw |
| Koppel | 205 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,1 l/100km |
| CO2-emissie | 136 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Afleverpakketten
U krijgt bij aankoop van een occasion altijd 6 of 12 maanden garantie van ons. Daarnaast heeft u de keuze uit twee onderhoudspakketten. U heeft als koper de vrijheid om het pakket te kiezen dat bij u past. U betaalt dus nooit voor iets dat u niet wenst!
Onderhoudspakket 1: €495
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- 1/2 Tank brandstof
- 6 Maanden garantie
Onderhoudspakket 2: €895
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling
- 1/2 Tank brandstof
- 12 Maanden garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 94.495 km
- Purmerend
- Benzine
- 2023
- Handgeschakeld
- 68.000 km
- Ritthem
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 77.752 km
- Ritthem