Renault Kangoo Family 1.2 TCe Limited Start&Stop|Cruise Ctrl|Airco|PDC|Nw koppeling
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Kangoo |
| Variant | Family 1.2 TCe Limited Start&Stop|Cruise Ctrl|Airco|PDC|Nw koppeling |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.295 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.350 kg |
Voertuig
| Kenteken | TF-831-J |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 99.325 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 114 Pk |
| Vermogen Kw | 84 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,1 l/100km |
| Verbruik stad | 7,2 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 140 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 14.280 km
- Ritthem
- Benzine
- 2006
- Handgeschakeld
- 199.525 km
- Loosdrecht
- Benzine
- 2003
- Automatisch
- 104.495 km
- Heerhugowaard