Renault Modus 1.6-16V Expression Luxe Automaat, Airco
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Modus |
| Variant | 1.6-16V Expression Luxe Automaat, Airco |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.180 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
Voertuig
| Kenteken | 74-PV-BZ |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand |
169.126 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 112 Pk |
| Vermogen Kw | 82 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 7,7 l/100km |
| Verbruik stad | 10,4 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,2 l/100km |
| CO2-emissie | 185 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2005
- Handgeschakeld
- 91.339 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2013
- Handgeschakeld
- 178.580 km
- Heerhugowaard