Renault Twingo 1.2 16V Dynamique
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Twingo |
| Variant | 1.2 16V Dynamique |
| Modelreeks | jan 2012 - sep 2014 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 839 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Trekgewicht geremd | 550 kg |
Voertuig
| Kenteken | 94-TVH-1 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand |
211.079 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Geel |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donker grijs |
| APK Datum | 09-04-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1149 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 75 Pk |
| Vermogen Kw | 55 Kw |
| Koppel | 107 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,5 l/100km |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,7 l/100km |
| CO2-emissie | 105 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Renault
Model: Twingo
Type: 1.2 16V Dynamique
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 40 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 521 kg
GVW: 1.360 kg
Afmetingen (LxBxH): 369 x 166 x 147 cm
Wielbasis: 237 cm
Historie
Aantal eigenaren: 4
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Bedrijfsinformatie
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle.
Optioneel garantiepakket met grote beurt €595,-
Waar staat deze Renault Twingo
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 187.301 km
- Heerhugowaard
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 75.237 km
- Heemskerk
- Elektrisch
- 2026
- Automatisch
- 15 km
- Ritthem