Renault Twingo 1.2-16V Hélios, Airco
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Renault |
| Model | Twingo |
| Variant | 1.2-16V Hélios, Airco |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 820 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 600 kg |
Voertuig
| Kenteken | 72-JX-RS |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand |
199.059 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | 27-03-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1149 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 75 Pk |
| Vermogen Kw | 55 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,8 l/100km |
| Verbruik stad | 7,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,8 l/100km |
| CO2-emissie | 138 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch
- 2026
- Automatisch
- 15 km
- Ritthem
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 111.043 km
- Heerhugowaard
- Benzine
- 2016
- Handgeschakeld
- 64.895 km
- Assendelft