Seat Arona 1.0 TSI Style ** RIJKLAARPRIJS/**
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Seat |
| Model | Arona |
| Variant | 1.0 TSI Style ** RIJKLAARPRIJS/** |
| Modelreeks | 2021 - 2025 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.115 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | KFT-39-Z |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 19.465 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Candy white (B4) |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Blue/titanium black (BV) |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 110 Pk |
| Vermogen Kw | 81 Kw |
| Koppel | 200 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km |
| CO2-emissie | 120 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: SEAT
Model: Arona
Type: 1.0 TSI Style
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 40 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 515 kg
GVW: 1.630 kg
Afmetingen (LxB): 415 x 178 cm
Wielbasis: 257 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 120 g/km
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Overige informatie
Basiskleur: wit / zwart
Zo goed als nieuw deze bijzonder mooie Seat Arona, voorzien van o.a. airconditioning, cruise control, Apple CarPlay/Android Auto, dual-tone dak, LMV, enz.
PREMIUM OCCASION!
Onze PREMIUM occasions worden rijklaar aangeboden en afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie, 1 jaar Pechhulp EU, reguliere onderhoudsbeurt, nieuwe APK, minimaal een halve tank brandstof en professionele autoreiniging van binnen en van buiten. Er komen dus GEEN extra kosten bij.
Even voorstellen…
Hans Fatels & Ted van Beek. In 2016 hebben wij een doorstart gemaakt met Autobedrijf Iglesias, toen al 26 jaar een begrip aan de Rijksstraatweg in Heemskerk. Ted is al ruim 18 jaar betrokken en Hans werkt al sinds zijn vijftiende in dit mooie autobedrijf. Sinds december 2018 staat onze eigen naam op de gevel: Fatels & Van Beek. Met een nieuwe naam en dezelfde service zetten we voort waar we altijd goed in zijn geweest: Een persoonlijk, vakkundig, servicegericht autobedrijf voor alle merken. Samen met onze ervaren monteurs staan we iedere dag voor u klaar.
Graag tot ziens!
Hartelijke groet,
Hans Fatels & Ted van Beek
Waar staat deze Seat Arona
Carteam Fatels & Van Beek
Rijksstraatweg 23a
1969LB Heemskerk
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 146.350 km
- Schoorl
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 105.402 km
- Grootebroek