Seat Leon 1.2 TSI Ecomotive Businessline COPA Airco, Navigatie, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Seat |
| Model | Leon |
| Variant | 1.2 TSI Ecomotive Businessline COPA Airco, Navigatie, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.180 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 64-TTJ-1 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand |
239.934 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | 08-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 105 Pk |
| Vermogen Kw | 77 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,4 l/100km |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 124 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 87.472 km
- Uitgeest
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 125.631 km
- Vlissingen (Ritthem)
- CNG
- 2018
- Automatisch
- 181.371 km
- Heerhugowaard