SKODA Kodiaq 1.4 TSI ACT Style Business I Aut. I Carplay I Camera I Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | SKODA |
| Model | Kodiaq |
| Variant | 1.4 TSI ACT Style Business I Aut. I Carplay I Camera I Trekhaak |
| Modelreeks | mrt 2017 - okt 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.446 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | PK-068-L |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
238.944 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 11-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1395 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 150 Pk |
| Vermogen Kw | 110 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,3 l/100km |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,6 l/100km |
| CO2-emissie | 143 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Skoda Kodiaq 1.4 TSI ACT Style Business.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze SKODA Kodiaq
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 111.998 km
- Bedum
- Benzine
- 2024
- Automatisch
- 17.008 km
- Vlissingen (Ritthem)