SsangYong Korando 2.3 E Cabriotop, Airco, Trekhaak, LMV, Carplay autoradio
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | SsangYong |
| Model | Korando |
| Variant | 2.3 E Cabriotop, Airco, Trekhaak, LMV, Carplay autoradio |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Terreinauto |
| Leeggewicht | 1.765 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | 46-GH-FP |
| Bouwjaar | 2000 |
| Kilometerstand |
207.962 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | 19-09-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2295 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 143 Pk |
| Vermogen Kw | 105 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 10,2 l/100km |
| Verbruik stad | 13,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 8,2 l/100km |
| CO2-emissie | 279 g/km |
| Emissieklasse | Euro 2 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 333 - 365 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2025
- Automatisch
- 9.079 km
- Oudkarspel
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 95.327 km
- Oudkarspel
- Diesel
- 2005
- Handgeschakeld
- 204.324 km
- Oudkarspel