Toyota Auris 1.3 Comfort I 5 Deurs I Airco I 1 Eig. I 87000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Toyota |
| Model | Auris |
| Variant | 1.3 Comfort I 5 Deurs I Airco I 1 Eig. I 87000 km |
| Modelreeks | feb 2010 - dec 2012 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.195 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 94-LPN-6 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand |
87.442 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 04-05-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1329 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 101 Pk |
| Vermogen Kw | 74 Kw |
| Koppel | 128 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,8 l/100km |
| Verbruik stad | 7,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,0 l/100km |
| CO2-emissie | 135 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Toyota Auris 1.3 Comfort.
Afkomstig van de 1e eigenaar.
Dit is de meeneemprijs.
Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 jaar Bovag garantie € 7999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Toyota Auris
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2019
- Automatisch
- 93.364 km
- Sassenheim
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 79.533 km
- Heerhugowaard
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 68.445 km
- De rijp