Toyota ProAce CITY Verso 1.2 Turbo Professional **VERKOCHT**
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Toyota |
| Model | ProAce |
| Variant | CITY Verso 1.2 Turbo Professional **VERKOCHT** |
| Modelreeks | 2020 - 2024 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Leeggewicht | 1.341 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.150 kg |
Voertuig
| Kenteken | JNB-35-H |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 24.000 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | 15-07-2028 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 110 Pk |
| Vermogen Kw | 81 Kw |
| Koppel | 205 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,4 l/100km |
| CO2-emissie | 143 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Toyota
Model: PROACE CITY Verso
Type: 1.2 Turbo Professional
Carrosserievorm: Personenbus
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 60 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxB): 440 x 185 cm
Wielbasis: 279 cm
Gewichten
Laadvermogen: 709 kg
GVW: 2.050 kg
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 143 g/km
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Waar staat deze Toyota ProAce
Carteam Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 8
1613 DX Grootebroek
Andere occasions
- Diesel
- 2020
- Handgeschakeld
- 73.672 km
- Schoorl
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 96.625 km
- Honselersdijk
- Benzine
- 2019
- Semi-automaat
- 55.876 km
- Honselersdijk