Toyota RAV4 1.8-16V VVT-i Luna Airco, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Toyota |
| Model | RAV4 |
| Variant | 1.8-16V VVT-i Luna Airco, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.155 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 99-PS-NK |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 276.958 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | 09-09-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1794 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 125 Pk |
| Vermogen Kw | 92 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 7,4 l/100km |
| Verbruik stad | 9,4 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,2 l/100km |
| CO2-emissie | 175 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 141.021 km
- Voorschoten
- Elektrisch/Benzine
- 2016
- Automatisch
- 141.947 km
- Heerhugowaard
- Elektrisch/Benzine
- 2025
- Automatisch
- 6.147 km
- Vinkel