Toyota Verso-S 1.3 VVT-i Dynamic / Camera / Automaat / Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Toyota |
| Model | Verso-S |
| Variant | 1.3 VVT-i Dynamic / Camera / Automaat / Trekhaak |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.060 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
Voertuig
| Kenteken | 40-RVX-7 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 105.203 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 15-12-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1329 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 99 Pk |
| Vermogen Kw | 73 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,0 l/100km |
| Verbruik stad | 5,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 117 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Toyota
Model: Verso-S
Type: 1.3 VVT-i Dynamic / Camera / Automaat / Trekhaak
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R16
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 490 kg
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 399 x 170 x 160 cm
Wielbasis: 255 cm
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket 1 (inbegrepen): Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie - Bovag 12 maanden (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Een van de meest prominente merken als het gaat om vernieuwende kwaliteiten en vooruitstrevende technologie is Toyota. 'Let's go places'. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Stilstaan: motor uit. Rijden: motor aan. Zo simpel is het met het aanwezige start-stopsysteem. En dat scheelt in brandstof! De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. Natuurlijk behoren automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Verso-S samen. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Toyota te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Bedrijfsinformatie
Wij leveren de auto met een geldige APK keuring.
Uiteraard behoren nieuwe APK, garantie, inruil en afleveringspakketten tot de mogelijkheden.
ME Automotive biedt u een garantie pakket aan voor 595,- Euro.
-Nieuwe APK keuring.
-Onderhoudsbeurt conform het
onderhoudsschema.
-12 Maanden Bovag-Garantie.
-Jaar Mobiliteitsservice / Pechhulp.
-Gewassen en schoongemaakte auto.
Wilt u graag een inruil voorstel van u in te ruilen auto, vragen wij graag of u informatie en wat foto´s kan sturen
per mail naar info@meautomotive.nl of via een bericht naar 06-25343048.
Zo kunnen wij voor u een inruil voorstel maken.
Al onze occasions zijn NAP gecontroleerd en alvorens verkoop volledig geïnspecteerd waardoor kwaliteit wordt gewaarborgd.
Wij beschikken over een eigen werkplaats.
U bent van harte welkom! Om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen raden wij aan voor uw bezoek contact met ons op te nemen.
Graag tot ziens bij ME Automotive
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Waar staat deze Toyota Verso-S
Carteam ME Automotive
Lindenlaan 32
2172AJ Sassenheim
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 206.542 km
- Egmond aan den hoef
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 99.325 km
- Zaandam
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 152.231 km
- Heerhugowaard