Volkswagen Caddy 1.4 Optive Comfort 5p. Airco, LMV, Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Caddy |
| Variant | 1.4 Optive Comfort 5p. Airco, LMV, Trekhaak |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.317 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 49-TX-PN |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand |
222.356 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1390 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 80 Pk |
| Vermogen Kw | 59 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 8,0 l/100km |
| Verbruik stad | 10,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,7 l/100km |
| CO2-emissie | 191 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 29.869 km
- Uitgeest
- Diesel
- 2012
- Automatisch
- 292.899 km
- Oostzaan
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 232.249 km
- Roelofarendsveen