Volkswagen Crafter Bestel 35 2.0 TDI L3H3 BM prijs incl BTW
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Crafter |
| Variant | Bestel 35 2.0 TDI L3H3 BM prijs incl BTW |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 2.160 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 3-VSJ-79 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
232.500 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 3 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | 20-07-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1968 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 109 Pk |
| Vermogen Kw | 80 Kw |
| CO2-emissie | 226 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 201 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: Crafter Bestel
Type: 35 2.0 TDI L3H3 BM prijs incl BTW
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelcode: I
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Topsnelheid: 141 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.340 kg
GVW: 3.500 kg
Breedte: 200 cm
Wielbasis: 433 cm
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Overige informatie
originalType: 35 2.0 TDI L3H3 BM
Crafter oprijwagen met NIEUWE MOTOR
Volkswagen Crafter Bestel 35 2.0 TDI L3H3 BM prijs incl BTW
- Kenteken: 3-VSJ-79
- Merk: Volkswagen
- Model: Crafter Bestel
- APK tot: 20-07-2026
- Tellerstand: 232500 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1968 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 80 kW / 109pk
- Ledig gewicht: 2160 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Breedte: 200 cm
- Laadruimte hoogte: 214 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 202 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Chauffeurs pakket
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Cruise control
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Audio installatie
- Radio CD speler
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Tussenschot volledig
- Start/stop systeem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Deze is helemaal OK,
2023 heeft hij grote beurt gehad met nieuwe remmen rondom,
Handremkabels, parkeerremschoenen, remschijven en blokken voor,
Motor is vervangen met nieuwe verstuivers en nieuwe koppeling.
Wagen heeft luchtvering/ondersteuning achter met eigen compressor,
2x Nieuwe (zware) accu
Lier met afstandsbediening, rijdt fijn !
Wordt nog gebruikt, km's lopen nog (iets) op
BJ Autoservice
Weg over de Bisschop 10a
1934 CS Egmond aan den hoef
0651610648
info@bjautoservice.nl
bjautoservice.nl/
Waar staat deze Volkswagen Crafter
Carteam BJ Autoservice
Weg over de Bisschop 10a
1934 CS Egmond aan den Hoef
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Diesel
- 2018
- Handgeschakeld
- 133.760 km
- Roelofarendsveen
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 96.625 km
- Honselersdijk
- Benzine
- 2019
- Semi-automaat
- 55.876 km
- Honselersdijk