Volkswagen Golf Plus 1.6 FSI Optive 3 Airco, Automaat, LMV
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf Plus |
| Variant | 1.6 FSI Optive 3 Airco, Automaat, LMV |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.331 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 89-TV-BS |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand |
221.293 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 8,0 l/100km |
| Verbruik stad | 10,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,4 l/100km |
| CO2-emissie | 191 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werk een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner Naam
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vind!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 29.869 km
- Uitgeest
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 96.943 km
- Sassenheim
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 115.223 km
- Honselersdijk