Volkswagen Golf 1.4 TSI GTE Connected Series I PHEV I Aut. I Pano.dak I Carplay I Navi
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Variant | 1.4 TSI GTE Connected Series I PHEV I Aut. I Pano.dak I Carplay I Navi |
| Modelreeks | jun 2016 - jan 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.499 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | ND-482-P |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand |
154.140 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | 27-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1395 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 204 Pk |
| Vermogen Kw | 150 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 1,5 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 182 - 201 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde VW Golf GTE.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG garantie € 14.999,-
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Volkswagen Golf
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2013
- Automatisch
- 175.181 km
- Voorschoten
- Benzine
- 2013
- Handgeschakeld
- 110.417 km
- Vlissingen (Ritthem)
- Benzine
- 2013
- Handgeschakeld
- 184.526 km
- Nijkerk