Volkswagen Golf 1.5 eHybrid Life Edition | Pano | LED | Camera | Parkeer sensoren |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Variant | 1.5 eHybrid Life Edition | Pano | LED | Camera | Parkeer sensoren | |
| Modelreeks | 2024 - heden |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.549 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
Voertuig
| Kenteken | HRT-85-H |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand |
3.409 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Grenadilla black metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Soul black |
| APK Datum | 18-06-2029 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1498 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 204 Pk |
| Vermogen Kw | 150 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 0,3 l/100km |
| CO2-emissie | 7 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: Golf
Type: 1.5 eHybrid Life Edition
Aandrijving
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 50 liter
Actieradius: 142 km
Transmissie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 220 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 531 kg
GVW: 2.080 kg
Afmetingen (LxB): 428 x 179 cm
Wielbasis: 262 cm
Accu
Accu: 26 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 30 minuten
Accu snellaadvermogen: 40 kW
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 7 g/km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Minimale laadtijd AC vanaf: 0
Minimale laadtijd AC tot: 100
Minimale laadtijd DC vanaf: 10
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 10% tot 80%: 26 min
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze Volkswagen Golf
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2013
- Handgeschakeld
- 110.417 km
- Vlissingen (Ritthem)
- Benzine
- 2013
- Handgeschakeld
- 184.526 km
- Nijkerk
- Benzine
- 2006
- Handgeschakeld
- 224.320 km
- Heerhugowaard